Oszczędność paliwa

 
Najnowsza technologia dla optymalizacji zużycia paliwa i małych oporów toczenia

W zakresie motoryzacji w ostatnich latach wiele się zmieniło. Pojazdy ekologiczne stanowią ciągle rosnący sektor sprzedaży i nowe pojazdy tworzą wyższe wymagania dla opon o specjalnych właściwościach.


Celem spełnienia tych wymagań Kumho oferuje opony Ecowing ES01 (KH27) o zoptymalizowanych oporach toczenia. Są one przyjazne dla środowiska i zapewaniają wyjątkowo wysoki komfort jazdy i wysokie bezpieczeństwo. Opona jest nie tylko wykonana z materiału przyjaznego dla środowiska - z materiałów naturalnych, lecz także zapewnia szczególnie komfortowe warunki jazdy.
 

Wzór profilu:
Stabilne rowki nadają oponie Ecowing ES01 wspaniałe warunki jezdne i doskonałe utrzymanie sterowności na suchej nawierzchni. Kanaliki na bieżniku opony, dzięki optymalnemu odprowadzaniu wody zapewniają dobrą odporność na aquaplaningu. Sztywne bloki żeber przyczyniają się do doskonałej stabilności połączonej ze spokojną jazdą i maksymalną wydajnością hamowania.

"Od lat naszym celem jest rozwój opon przyjaznych dla środowiska, aby spełniać wysokie wymagania europejskiego użytkownika" powiedział Chun-Taek-Cho, wiceprezes i kierownik Kumho Tires - głównego biura badawczego. "Nasze badania opłaciły się, gdy wraz z nową Ecowing ES01 opracowaliśmy oponę, która łączy maksymalne właściwości trakcji i hamowania z optymalnym wykorzystaniem paliwa".

Dzięki najlepszemu utrzymaniu kierunku skrętu, w połączeniu z najwyższym komfortem jazdy, Ecowing ES01 nadaje się do montażu w małych samochodach i pojazdach klasy kompaktowej.

Głównymi argumentami za KUMHO Ecowing ES01 są:
  • optymalne wykorzystanie paliwa
  • małe opory toczenia
  • doskonałe zachowanie przy hamowaniu na mokrej jezdni
  • doskonałe własności prowadzenia
  • najnowsza mieszanka silikonowego bieżnika
  • dla małych samochodów i pojazdów kompaktowych
 

Nowa KUMHO Ecowing ES01 przekonuje nie tylko o swojej wysokiej sprawności jazdy, ale i o najwyższym stopniu zmniejszenia hałasu - te opony przyjazne dla środowiska pokazują także zaangażowanie przedsiębiorstwa w jego ochronę.